wyszukiwarka zaawansowana
  • więcej

Kalendarze i wizytówki

Kalendarze firmowe to idealna reklama dla Twojego przedsiębiorstwa. Miły podarunek dla klienta sprawi, że Twoja firma na długo zapadnie mu w pamięć. Co ważne, kalendarz to gadżet, z którego korzystamy codziennie. Codziennie zatem Twój klient będzie spotykał się z logo Twojej firm lub hasłem reklamowym. Ponadto gest, który nie kosztuje Cię zbyt wiele, będzie działał na Twoją korzyść przy kolejnych transakcjach. Firmy, które dbają o swoich klientów nie tylko poprzez korzystne rabaty czy jakość usług, ale także drobne podarunki, cieszą się większym zaufaniem i mają większe szanse na podjęcie współpracy długofalowej.

Kalendarze firmowe specjalnie dla Ciebie

Kalendarze dla firmznacznie korzystniej wypadają na tle długopisów czy notesów z logo firmy. Inne gadżety łatwo zgubić. Nie zawsze klienci używają ich na tyle często, aby pamiętać o Twoim przedsiębiorstwie 365 dni w roku. Poza tym bardziej zaawansowane podarunki wiążą się z większymi kosztami i niekoniecznie muszą zostać pozytywnie odebrane. Drobne upominki, na przykład w postaci kalendarza, nie są zobowiązujące, a więc klient nie czuję się niezręcznie przyjmując je. Poza tym, gdy zdecydujesz się na wybór kalendarza, możesz nim obdarować znacznie większa grupę klientów, a co za tym idzie Twoja reklama będzie po prostu skuteczniejsza. Nasza firma oferuje wydruk kalendarzy trójdzielnych, na które możesz nanieść swoją grafikę i wszelkie niezbędne dane. Tego typu gadżety charakteryzują się również praktycznością, którą z pewnością docenią obdarowani klienci.

Druk wizytówek firmowych 

Zadowoleni klienci, którzy posiadają Twoją wizytówkę, to jeden z najlepszych "nośników" reklamowych. Niewielki kartonik z danymi kontaktowymi łatwo przekazać znajomemu, który akurat poszukuje specjalisty w danej dziedzinie. Wizytówki dla firm posiadają wiele zalet, jedną z nich jest fakt, że mieszczą się w portfelach i zazwyczaj tam są przechowywane. Dzięki temu klient ma Twoje dane kontaktowe cały czas przy sobie. Właśnie w ten łatwy sposób możesz zyskać rozbudowaną sieć kontaktów. Nasza firma oferuje druk wizytówek firmowych na zamówienie. Posiadamy kilka przykładowych wzorów, które można dopasować do swoich potrzeb. Kategoria wizytówki druk to oferta, którą przygotowaliśmy z myślą o klientach, dla których liczy się balans pomiędzy jakością a przystępną ceną. Proponujemy pakiety po 100, 200 lub 500 sztuk profesjonalnych wizytówek.

Mimo rozwoju Internetu i szeroko pojętych technologii, tradycyjne wizytówki wciąż są jednym z popularniejszych materiałów reklamowych. Nie powinieneś liczyć na to, że klient, który odwiedził Twoją firmę i nie zabrał żadnych danych kontaktowych, odnajdzie Cię w sieci. W międzyczasie może przecież trafić na Twoją konkurencję i to u niej zainwestować pieniądze. Jeśli dasz swojemu potencjalnemu klientowi profesjonalnie wyglądającą wizytówkę, zyskujesz większe szanse na to, że to akurat do Ciebie będzie chciał wrócić. Wizytówki dla firm świadczą o poważnym podejściu do biznesu. Poza tym, wbrew pozorom, rzadko kiedy lądują one w koszu. Pod tym względem są znacznie bardziej skuteczne od popularnych ulotek. Dodatkowo druk wizytówek kosztuje mniej niż myślisz. Zyski zaś mogą Cię mile zaskoczyć.

Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl