wyszukiwarka zaawansowana
  • więcej

Lodówki agregatowe

W naszym asortymencie można znaleźć funkcjonalne lodówki agregatowe, które są przyjazne dla samochodowych akumulatorów i sprawują się świetnie nawet w czasie długotrwałego użytkowania. Wszystkie nasze produkty odznacza wysoka jakość oraz najlepsze podzespoły. Dostępne w ofercie lodówki agregatowe są trafioną inwestycją na lata.

Sprawdzona i wytrzymała lodówka samochodowa z agregatem

Lodówka samochodowa z agregatem to praktyczny gadżet dla wszystkich, którzy dużo czasu spędzają w trasie. Możliwość napicia się zimnego napoju w upalny dzień lub przewiezienia produktów, które szybko się psują w wysokiej temperaturze, to komfort, który w prosty sposób możemy sobie zapewnić. Wystarczy, że zdecydujemy się na zakup lodówki samochodowej, czyli takiej, która będzie dobrym towarzyszem w czasie każdej podróży. Lodówka samochodowa agregatowa sprawdza się idealnie nawet, gdy wybieramy się swoim autem na drugi koniec Europy. Dzięki temu gadżetowi jesteśmy w stanie zaoszczędzić czas na postojach oraz pieniądze na przekąski i napoje, które, dzięki lodówce, możemy zabrać z domu. Bardzo praktyczne rozwiązanie dla fanów czterech kółek.

W naszych lodówkach zamontowane są nowoczesne i wydajne agregaty. Urządzenia te zapewniają efektywną pracę lodówki samochodowej nie produkując przy tym nadmiernego hałasu. Dzięki nim lodówki pracują nawet do 13 godzin. Korzystanie z nich jest wygodne również ze względu na różne typy zasilania. Lodówki samochodowe agregatowe działają nie tylko dzięki spalanemu paliwu, ale można także podłączyć je do gniazdka sieciowego lub zapalniczki samochodowej. Ponadto w naszej ofercie znajdują się urządzenia z możliwością regulacji temperatury. W odpowiednich warunkach agregat lodówki zapewnia chłodzenie nawet do -20°C. 

Lodówki turystyczne z agregatem - idealna lodówka w transporcie

To również idealna opcja dla fanów kempingów. Jeśli marzy się nam odpoczynek na łonie natury, ale równocześnie nie chcielibyśmy rezygnować ze wszystkich wygód, to lodówki turystyczne z agregatem będą dla nas najlepszym rozwiązaniem. Wybierając się pod namiot lub na kemping możemy zabrać ze sobą ten praktyczny gadżet i korzystać z wszelkich zalet jakie oferuje. Urządzenia wyróżniają się na tle innych lodówek samochodowych. Przede wszystkim mają lepszą moc chłodzenia, dzięki czemu przypominają lodówki, których używa się w domach.

Wybierając lodówkę samochodową powinniśmy skupić się na jej przeznaczeniu. W naszej ofercie znajdują się lodówki samochodowe z agregatem w praktycznych pojemnościach. Oferujemy lodówki mieszczące w sobie od 15 do nawet 55 litrów - urządzenia można zatem dobierać wedle indywidualnych potrzeb. Równie ważnym parametrem jest energooszczędność. Bez względu na rodzaj zasilania, z którego korzystamy, powinniśmy wybierać urządzenia, które nie okażą się zbyt wymagające w tym aspekcie. Oferujemy lodówki wyposażone w funkcje pracy ECO, dzięki którym możliwy jest znacznie mniejszy pobór prądu. Ponadto, opcje takie jak chłodzenie Turbo MAX zapewniają szybkie chłodzenie do wcześniej zaprogramowanej temperatury. Wybierając urządzenia na lata, warto zatem zwracać na to uwagę.

Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl