wyszukiwarka zaawansowana
  • więcej

Maty antypoślizgowe

Maty antypoślizgowe do transportu pełnią bardzo ważną funkcję podczas przewożenia różnorakich towarów, ponieważ zabezpiecza ładunek przed przemieszczaniem się po całym samochodzie. Wiadomo, że podłoga w autach transportowych bywa śliska, przez co zawartość ładowni może ulec uszkodzeniu, jednak maty antypoślizgowe przemysłowe są odporne praktycznie na każdy nacisk, więc można ograniczać podobne sytuacje. Akcesoria wykonane są ze specjalnego granulatu gumowego. Idealnie układają się pod ładunkami, nie rozrywają się i nie zużywają w błyskawicznym tempie. Rozwiązują problem ślizgającego się po podłodze ładunku. Dzięki temu firma transportowa udanie przewiezie towar od nadawcy, aż do adresata.

Maty antypoślizgowe transport - bezpieczeństwo na pierwszym miejscu

Maty antypoślizgowe transport pozwalają realizować bezpiecznie i ekonomicznie. Tym samym nie stanie się z nimi nic nieoczekiwanego i w całości dotrą do klienta, który będzie mógł je odebrać w wybranym przez siebie dniu. Mata może przybierać różnorodne rozmiary, zależnie od tego, jakie wymiary ma samochód transportowy. Z ich pomocą skutecznie unieruchomi się każdy ładunek, nawet ten bardzo ciężki. Maty antypoślizgowe do samochodu powinny być stosowane przez każdą firmę transportową, która na pierwszym miejscu stawia bezpieczeństwo i wysoką jakość realizowanych usług. Już na samym początku przewozu zwiększa się siłę tarcia, a ładunek przez całą drogę znajduje się w jednym miejscu. Odpowiednie maty antypoślizgowe do transportu sprawiają, że nie trzeba używać do zabezpieczenia towaru zbyt dużej ilości pasów mocujących, chociaż jest to zależne od przewoźnika. 

Maty antypoślizgowe do naczep - dodatkowe zabezpieczenie ładunku

Maty antypoślizgowe do naczep wykorzystywane są zazwyczaj w połączeniu z solidnymi pasami transportowymi, aby jeszcze lepiej zabezpieczyć przewożone ładunki. Warto pamiętać o dodatkowym zabezpieczeniu przewożonych przedmiotów, aby uniknąć nieprzyjemnych sytuacji i dbać o zadowolenie klienta. Maty doskonale sprawdzą się przy:

  • transporcie luźnych towarów,
  • przewozie palet,
  • transporcie ciężkich przedmiotów.

Maty antypoślizgowe do samochodu można zakupić w formie gotowych pasów lub też rozwijanych rolek. Każdy może sam zadecydować o tym, jakie maty antypoślizgowe przemysłowe będą wykorzystywane w danej flocie. Ich najważniejszą zaletą jest to, że skutecznie zabezpieczą towar o każdej masie, niezależnie od jego rodzaju i ilości. Maty antypoślizgowe do transportu zapewniają większy spokój podczas realizowania poszczególnych usług, ponieważ po drodze nie trzeba martwić się tym, czy ładunek dotrze do odbiorcy w jednym kawałku. Maty antypoślizgowe transport to spore ułatwienie w planowaniu różnego rodzaju transportów, również tych międzynarodowych, więc warto mieć je w swoim asortymencie, najlepiej w sporych ilościach. Produkt jest bardzo wytrzymały, posiada zróżnicowaną grubość, jest wygodny w użytkowaniu, a ponadto uniwersalny i praktyczny. W związku z tym może z niego skorzystać duża liczba klientów, którym zależy na tym, aby utrzymać właściwe relacje ze swoimi kontrahentami.

 

Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl