wyszukiwarka zaawansowana
  • więcej

Narożniki i ochraniacze transportowe

Zakupienie narożników transportowych to bardzo dobry wybór, jeśli firmy transportowe chcą profesjonalnie zająć się realizowaniem oferowanych usług. Narożniki transportowe stosowane są pod pasami zabezpieczającymi, przy transportach ładunków. Dzięki temu taśmy pasów nie będą się przecierały oraz zrywały. To bardzo istotne, ponieważ taka sytuacja może przynieść bardzo negatywne konsekwencje, w wyniku czego zabezpieczony ładunek będzie przemieszczał się po samochodzie i może ulec poważnym uszkodzeniom.

Narożniki transportowe i ich zastosowanie

Narożnik transportowy ma bardzo szerokie zastosowanie, ponieważ pełni funkcję ochronną. Jest w stanie ochronić praktycznie każdy przewożony ładunek, nie tylko ten o małych gabarytach, ale również tych dużo większych. Ochraniacze transportowe mają w sobie wiele zalet, nie posiadają dużych rozmiarów, można je łatwo montować i przechowywać, a poza tym są bardzo lekkie. Ochraniacz na pas sprawi, że przedłuży on swoją żywotność i firmy transportowe nie będą musiały przeznaczać kolejnych pieniędzy na zakup dodatkowych pasów transportowych. Narożniki zabezpieczają napięte taśmy transportowe przed uszkodzeniami. Podczas transportu dochodzi do mikroruchów, które należy zniwelować, a ochraniacz na pas transportowy spisuje się pod tym kątem wyśmienicie.

Ochraniacze na pasy - ochrona pasów przed zniszczeniem

W sytuacji, gdy firma transportowa chce optymalnie zadbać o swoje pasy powinna zdecydować się na kątowniki zabezpieczające ładunek. Dzięki temu nie tylko ładunek dotrze bezpiecznie do klienta, ale również pasy nie będą miały na sobie żadnych śladów zużycia. To bardzo ważne, ponieważ pasy nie należą do najtańszych i warto o nie regularnie dbać. Narożniki ochronią każdy typ pasa transportowego. Wystarczy je odpowiednio zamontować. Ochraniacze transportowe doprowadzą do tego, że taśma nie będzie zbyt napięta, a więc opakowanie oraz towar nie ulegną żadnym awariom.

Ochrona ładunku podczas transportu - narożniki ochronne

Chronić swój ładunek podczas transportu można na wiele różnych sposobów, ale ochraniacz na pas jest jednym z najlepszych wyborów na rynku, ponieważ może być idealnie dopasowany do przewożonego ładunku, aby po drodze nie doszło do żadnych niespodziewanych sytuacji. Kątowniki zabezpieczające ładunek będą w stanie:

  • jednocześnie chronić pas, taśmę, jak i cały ładunek,
  • wydłużyć żywotność poszczególnych akcesoriów transportowych,
  • zapobiec zsuwaniu się pasa podczas transportowania towarów.

Nic dziwnego, że pełnią w transporcie tak ważną rolę i warto się w nie bardzo szybko wyposażyć. Oczywiście kątowniki dostępne są w kilku rozmiarach, a więc trzeba je umiejętnie dobrać do posiadanych już pasów, aby stworzyć idealną kombinację, która poradzi sobie przy każdym transporcie. Narożnik ochronny chroni krawędzie ładunków przed wgnieceniami i odkształceniami. Brak takiego narożnika może doprowadzić do tego, iż klient odbierze uszkodzony towar i nie będzie zadowolony z realizowanych warunków współpracy.

Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl