wyszukiwarka zaawansowana
  • więcej

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Siatki transportowe

Zabezpieczenie przewożonego ładunku to kluczowa sprawa, jeśli towar ma zostać bezpiecznie dostarczony do klienta. Do zabezpieczania towarów wykorzystuje się różnorodne materiały, w tym siatki transportowe. Siatka jest w stanie zabezpieczyć praktycznie każdy ładunek, bez względu na jego gabaryty, dlatego warto zdecydować się na jej zakupienie. Posiada różnorodne rozmiary, dlatego klient może ją dopasować do posiadanych przez siebie ładunków, które mają być w najbliższej przyszłości przewiezione do kontrahenta.

Siatki transportowe - przydatne akcesoria podczas transportu

Siatka transportowa to jeden z najbardziej przydatnych akcesoriów podczas realizowania różnego rodzaju transportów. Wykonane są z lekkich, ale za to bardzo solidnych materiałów. W ten sposób nie trzeba się obawiać o ich wytrzymałość. Do wyboru klienci mają siatki na kontenery, do zabezpieczania odpadów, ale też do ciężkich przedmiotów. Siatka pasowa to bardzo dobre rozwiązanie, jeśli chce się dużo spokojniej przewozić różnorodne towary z miejsca A do miejsca B. Siatkę można bez problemów zamontować, nie trzeba posiadać w tym zakresie specjalistycznej wiedzy.

Bezpieczny transport, czyli siatka zabezpieczająca

Siatka zabezpieczająca zdoła optymalnie zabezpieczyć ładunek. Dodatkowo można zastosować różne inne akcesoria, które mogą być łączone z siatkami, są to np. sznurowe obszycia. Siatka zabezpieczająca ładunek nie będzie samoistnie zsuwać się z przewożonych przedmiotów, niezależnie od tego jaki będzie jego rozmiar. Możliwości wykorzystania podobnych akcesoriów są zatem bardzo szerokie. Każda proponowana przez nas siatka do zabezpieczenia ładunku posiada atest i może być wykorzystywana podczas tranzytu towarów oraz pojazdów. 

Siatka transportowa - sposoby montażu siatki na załadunek

Decydując się na zakup siatki trzeba mieć na uwadze fakt, że istnieją różne sposoby jej montażu na własny załadunek. Siatki transportowe mogą być montowane np. na kontenerach, a te o drobniejszym splocie będą zabezpieczały różnorakie odpady. Siatka transportowa może być wykorzystana również w przypadku łodzi. Istnieje też szansa zakupu produktów dedykowanych do bagażników samochodowych, aby można było zabezpieczyć swoje bagaże podczas długotrwałych podróży, np. z jednego kraju do drugiego. Siatka pasowa powinna dość ściśle przylegać do ładunku. Warto to sprawdzić tuż po jej zamontowaniu, czy aby na pewno tę czynność wykonało się poprawnie. Standardowa siatka wykorzystywana przy transporcie znakomicie spełni swoje zadanie, ponieważ zawiera:

  • obszycia wzmocnione wytrzymałą taśmą,
  • specjalnie wzmocnioną linię krawędziową,
  • stalowe okucia.

Wykorzystanie podobnych rozwiązań sprawia, że każdy towar może być szybko i bezproblemowo przewożony od nadawcy do adresata. Siatka do zabezpieczenia ładunku spisze się pod tym kątem optymalnie, chociaż trzeba dołożyć wszelkich starań, aby była prawidłowo zamontowana, np. na kontenerze. Materiały wykorzystane do produkcji siatek są odporne na działanie wysokich i niskich temperatur, a także mocnego promieniowania UV - poradzą sobie nawet w czasie zaistnienia bardzo wymagających warunków pogodowych.Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl