wyszukiwarka zaawansowana
  • więcej

Zbiorniki na wodę

Zbiornik na wodę przydaje się w wielu branżach. To podstawowe wyposażenie zawodowych kierowców, którzy swoimi samochodami ciężarowymi wybierają się w bardzo długą trasę i muszą mieć przy sobie zapas wody pitnej. Oczywiście w jakiś sposób trzeba ją przewozić, aby po drodze nie wyciekła. Zbiorniki muszą być więc wytrzymałe, szczelne i proste w obsłudze. Zaleca się więc stosowanie zbiorników ze specjalnymi kranikami, dzięki którym bez problemów odkręca się wodę, gdy zajdzie taka konieczność. Zbiornik na wodę pitną przyda się we wszystkich tych miejscach, w których trzeba będzie bezpiecznie przechować wodę, nadaje się również do przewożenia innych cieczy i substancji płynnych.

Zbiorniki na wodę do samochodów ciężarowych

Przebywanie w trasie przez wiele dni może być dla kierowców bardzo męczącym doświadczeniem, zwłaszcza jeśli ktoś nie posiada bogatego doświadczenia lub wybiera się w dłuższą trasę po raz pierwszy. W związku z tym na pokładzie ciężarówki musi znaleźć się profesjonalny zbiornik na wodę z kranikiem. Oczywiście kierowcy ciężarówek mają do wyboru zbiorniki o zróżnicowanej pojemności, może ona wynosić od 10 do 30 litrów lub jeszcze więcej. Wszystko zależy od zapotrzebowania użytkowników. Kranik znajdujący się w zbiorniku służy do bezpiecznego nalewania oraz przelewania cieczy. Dzięki temu wodę pitną można sobie bezproblemowo nalać do kubka, gdy kierowcy zachce się pić. Zbiornik na wodę plastikowy jest bardzo trwałym produktem, który nie zajmuje w samochodach ciężarowych dużo miejsca. Na uwagę zasługuje również jego niewielka cena oraz długa żywotność. Wystarczy go po każdym powrocie z trasy dokładnie umyć i będzie gotowy do dalszego użytkowania. Najlepiej, jeśli w ciężarówkach znajdzie się przynajmniej kilka takich zbiorników.

Zbiornik na wodę z kranikiem - wygodny w użyciu w każdej sytuacji

Zbiornik na wodę z kranem jest tak wygodny w użytkowaniu, że wody można napić się z niego na każdym możliwym postoju, nawet stojąc w korku. Dzięki temu nie muszą obawiać się o to, że się odwodnią. Woda ze zbiornika szybko wyląduje w kubku i będzie można się jej napić. Kranik sprawi, że podczas jej nalewania woda nie wyleje się na siedzenie. Zbiornik na wodę do auta to praktyczne wyposażenie każdej ciężarówki, dlatego jest to obowiązkowy zakup każdego kierowcy udającego się w dłuższe trasy. Atutami takich rozwiązań są:

  • solidna konstrukcja,
  • lekkość, 
  • poręczność i spora pojemność.

Nic dziwnego, że zawodowi kierowcy ciężarówek tak chętnie inwestują w samochodowe zbiorniki. Dzięki podobnym rozwiązaniom możliwe jest zachowanie komfortu w czasie długiej jazdy. W naszej ofercie dostępne są produkty pochodzące od różnych producentów - wszystkie wykonane z wysokiej jakości materiałów, odpornych na powstawanie uszkodzeń. Niektóre modele zostały wyposażone także w zbiorniki na mydło. Użytkownik może zadecydować czy wyposaży swoje samochody ciężarowe w małe, czy też w większe zbiorniki na wodę. Transportowanie wody pitnej w taki sposób będzie bezpieczne, wygodne a także nie przysporzy nikomu żadnych trudności.

Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl